Home   I   Restaurant

Restaurant

V hotelové restauraci se stylovou dobovou výzdobou a zachovalými historickými klenbami si můžete pochutnat na českých i mezinárodních pokrmech. Výhradně z čerstvých surovin je tu připravují špičkoví kuchaři pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Koubka, člena národního týmu České republiky v gastronomii. Pro Vaše chuťové pohárky jsou tu nachystány sezonní speciální nabídky, ale i stálá jídla, kterým vévodí česká kuchyně v moderním pojetí. Residence U Černého orla se může pyšnit logem Czech Specials, které ji řadí mezi certifikované restaurace zaručující kvalitu nabízených pokrmů i služeb.

O příjemnou atmosféru se tu každý den od 11:00 do 23:30 hodin stará přátelská obsluha. Prostory restaurace jsou také vhodné pro uspořádání soukromých akcí, školení či tiskových konferencí. Najdete tu i optimální podmínky pro úspěšnou pracovní schůzku – potřebné soukromí a bezplatné wi-fi připojení je tu samozřejmostí.

Milovníci vín jistě ocení bohatě zásobenou vinotéku nabízející kvalitní česká i světová vína. Umístění v zajímavých sklepních prostorech, které na Vás dýchnou historickou atmosférou, navodí tu správnou náladu a degustace vína se hned promění v jedinečný zážitek.

Hotelovým hostům v restauraci poskytujeme slevu na konzumaci ve výši 15 %. Snídaně, které jsou v ceně ubytování, podáváme formou à la carte od 7:00 do 11:00 hod. ve všední den a od 8:00 do 11:00 hod. o víkendu. S radostí Vám však snídani či jakýkoliv pokrm z jídelního lístku naservírujeme přímo do postele Vašeho pokoje. Room servis je možné využít téměř po celý den, od 7:00 do 23:00 hod.

Residence U Černého orla
Luxusní hotel Praha
Mostecká 11, 118 00 Praha 1
E: reception@residenceprague.cz
T: +420 257 535 061

Excellent
Rated By guests
9.4
Residence U Cerneho Orla
HotelsCombined