Home   I   Ubytování

UbytováníNáš luxusní rodinný hotel v Praze je ideální volbou pro romantické pobyty či páry milující historii a hledající odpočinek pod Pražským hradem. Již samotná lokalita Residence U Černého orla v srdci Prahy volá po objevování starých pražských legend a putování po Královské cestě (historické trase centrem českého hlavního města). Ta vede přímo Mosteckou ulicí na Malé Straně, kde je hotel situován.

Poloha hotelu v jádru historického centra Prahy, které je zapsáno na seznamu kulturních památek UNESCO, vytváří unikátní magickou atmosféru. V bezprostřední blízkosti se nacházejí taková věhlasná místa, jako je Karlův most, Staroměstské náměstí s pražským orlojem či Pražský hrad s gotickou katedrálou svatého Víta. Romantiku zaručí nedaleké palácové zahrady, rozkvetlé parky i kavárny a hospůdky lákající na pohlazení jazýčku českými specialitami.

Jedinečná lokalita, útulný interiér a vlídný kolektiv vytvářejí idylické podmínky pro uspořádání komorní svatby, prožití líbánek či zorganizování zásnub. Připraveny pro Vás máme i speciální pobytové balíčky, vyjížďky historickými automobily nebo služby concierge. Náš hotel je přátelský ke zvířatům, takže svoje domácí mazlíčky si bez obav můžete vzít s sebou.

V hotelové recepci, která je hostům k dispozici každý den od 7:00 do 19:00 hod., si můžete zdarma zapůjčit oblíbený DVD film a také zakoupit základní hygienické potřeby. Samozřejmostí recepčních služeb je i zajištění transferu a individuálních výletů po pražských a mimopražských památkách. Pro maximální komfort Vám zajistíme i privátního průvodce. Vstřícný personál Vám zprostředkuje vstupenky na divadelní či jiná zábavná představení, takže o kulturní vyžití nebudete mít nouzi.

V celém objektu je k dispozici zdarma wi-fi internetové připojení, případně můžete využít zdarma internetové připojení v hotelovém notebooku, který se nachází v 1. patře hotelu. Všechny pokoje jsou klimatizované.

Ubytovat se můžete v jednom z 11 dvoulůžkových pokojů nebo v prostorném podkrovním apartmánu s jedinečným výhledem na blízké historické památky. Originálně zařízené a dobově vyzdobené pokoje jsou rozdělené do dvou typů šlechtický a královský. Každý z pokojů vlastní stylově zařízenou koupelnu vybavenou sprchovým koutem nebo vanou a toaletou. Součástí každého pokoje je LCD televize s nabídkou českých a satelitních zahraničních programů, DVD přehrávač a trezor. Na pokojích se můžete osvěžit nápoji z minibaru či se zahřát kávou nebo čajem z nabídky čajového setu, kterým všechny pokoje disponují.

historický dům
ze 14. století

Historie tohoto
malebného hotelu sahá
až do poloviny 14. století
a možná i dále.
Nejstarší zmínka…

Postele Hästens
jako na obláčku

Do našich Královských
pokojů jsme vybrali jedny
z nejlepších postelí na
světě – ručně vyráběné
postele Hästens.

Ideální pro
romantiku

Náš rodinný hotel
je ideální volbou pro
romantické pobyty či páry
milující historii a hledající
odpočinek…

Residence U Černého orla
Luxusní hotel Praha
Mostecká 11, 118 00 Praha 1
E: reception@residenceprague.cz
T: +420 257 535 061

Excellent
Rated By guests
9.4
Residence U Cerneho Orla
HotelsCombined