Home   I   Ubytování   I   Druhy pokojů

Druhy pokojů


Císařský pokoj

Císařský pokoj je luxusní podkrovní apartmán s výměrou 100 m². Užít si zde můžete vlastní balkón s výhledem na Petřín, kostel svatého Mikuláše a mnoho dalších historických budov. Apartmán je zařízen koženou sedací soupravou, pohodlnou dvoulůžkovou postelí Hästens, jídelním stolem a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči a veškerým potřebným nádobím. Samozřejmostí je také velká LCD obrazovka, DVD přehrávač, hi-fi souprava a bezdrátový telefon pro komunikaci s recepcí. V koupelně…

Královské pokoje

Královské pokoje nabízejí skvělý výhled na měšťanské domy v Mostecké ulici, jeden pokoj má výhled do hotelového atria. Královské pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem, komfortní postelí Hästens ruční výroby, LCD televizí, DVD přehrávačem, trezorem a samostatnou koupelnou. Pokoje disponují také minibarem a umožňují přistýlku. Na uvítanou zde na Vás bude čekat sladké překvapení v podobě čokoládových bonbonů české výroby a minerální voda. Královské pokoje jsou klimatizovány.

Šlechtické pokoje

Šlechtické pokoje upoutají kvalitním dubovým nábytkem a historickými doplňky, které se skvěle hodí k atmosféře starého malostranského domu. Pokoj je ale i moderně zařízen – můžete využít LCD TV s nabídkou českých a satelitních zahraničních programů a DVD přehrávač. Pokoje disponují také koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Uvítáme Vás sladkým překvapením v podobě čokoládových bonbonů české výroby a lahví minerální vody. Šlechtické pokoje jsou klimatizovány.

historický dům
ze 14. století

Historie tohoto
malebného hotelu sahá
až do poloviny 14. století
a možná i dále.
Nejstarší zmínka…

Postele Hästens
jako na obláčku

Do našich Královských
pokojů jsme vybrali jedny
z nejlepších postelí na
světě – ručně vyráběné
postele Hästens.

Ideální pro
romantiku

Náš rodinný hotel
je ideální volbou pro
romantické pobyty či páry
milující historii a hledající
odpočinek…

Residence U Černého orla
Luxusní hotel Praha
Mostecká 11, 118 00 Praha 1
E: reception@residenceprague.cz
T: +420 257 535 061

Excellent
Rated By guests
9.4
Residence U Cerneho Orla
HotelsCombined