Šlechtický pokoj

Šlechtický pokoj upoutá kvalitním dubovým nábytkem a historickými doplňky, které se skvěle hodí k atmosféře starého malostranského domu. Pokoj je ale i moderně zařízen – můžete využít LCD TV s nabídkou českých a satelitních zahraničních programů a DVD přehrávač. Pokoje disponují také koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Uvítáme Vás sladkým překvapením v podobě čokoládových bonbonů české výroby a lahví minerální vody. Šlechtické pokoje jsou klimatizovány.

Zobrazit víceRezervovat nyní

Královský pokoj

Královský pokoj nabízí skvělý výhled na měšťanské domy v Mostecké ulici, jeden pokoj má výhled do hotelového atria. Královské pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem, komfortní postelí Hästens ruční výroby, LCD televizí, DVD přehrávačem, trezorem a samostatnou koupelnou. Pokoje disponují také minibarem a umožňují přistýlku. Na uvítanou zde na Vás bude čekat sladké překvapení v podobě čokoládových bonbonů české výroby a minerální voda. Královské pokoje jsou klimatizovány.

Zobrazit víceRezervovat nyní

Podkrovní apartmá

Podkrovní apartmá je luxusní podkrovní apartmán s výměrou 100 m². Užít si zde můžete vlastní balkón s výhledem na Petřín, kostel svatého Mikuláše a mnoho dalších historických budov. Apartmán je zařízen koženou sedací soupravou, pohodlnou dvoulůžkovou postelí Hästens, jídelním stolem a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči a veškerým potřebným nádobím. Samozřejmostí je také velká LCD obrazovka, DVD přehrávač, hi-fi souprava a bezdrátový telefon pro komunikaci s recepcí. V koupelně…@

Zobrazit víceRezervovat nyní